PYK HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU|ANKARA

Anasayfa / HAKKIMIZDA

 

Ankara’da bulunan PYK Hukuk ve Danışmanlık Bürosu avukatlık mesleğinin gerektirdiği dürüstlük ve güven çerçevesinde müvekkillerine  Türkiye’nin tüm illerinde (İstanbul, İzmir, Adana, Mersin , Konya, Şanlı Urfa , Diyarbakır, Van, Ordu , Giresun, Trabzon, Rize, Kocaeli , Kırıkkale) hukuki destek hizmeti vermektedir. Hukuki bilginin, uzman yardımının önemini ve değerini bilen Hukuk Büromuz vatandaşlarımıza yaşadıkları problemin daha başlangıcında gerekli yönlendirmeleri yapmakta ve hak kayıplarının önüne geçmek adına gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır. Bilhassa hukuki problemlerin çözümüne yönelik mülahazaların üretilmesi sırasında en önemli düsturun adil ve hızlı yargılanma olduğunu   dimağımızdan çıkarmadan  ve gecikmiş adalet, adalet olmadığını her zaman ifade eden büromuz; uyuşmazlıkları sadece dava açma yoluyla değil, sulh ve uzlaşma gibi yöntemleri de deneyerek çözüme ulaştırmayı da amaçlamaktadır.

PYK Hukuk ve Danışmanlık Bürosu olarak kurulduğumuz günden bu yana müvekkillerimiz ile en önemli dava anlaşmaları üzerine işbirliği yapmaktayız. PYK Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimizin ihtiyaçları, beklentileri hizmet kalitesini en üst düzeye çıkarmak için sürekli bir gelişim, değişim ile kendini yenilemekte, alanında uzman ve dinamik hukukçu/danışman kadrosu ile tam bir takım anlayışı içinde, şeffaf, hızlı, etkili ve çözüm odaklı hizmet vermektedir..

Avukatlık Ofisimizin müvekkil portföyü, yerli ve yabancı şahıslar ile ulusal ve çok uluslu şirketlerden oluşmakta olup kendilerine hem dava takibi hem de danışmanlık alanında zaman kavramı gözetilmeksizin; araştırmacı, koruyucu ve öngörülü ,eksiksiz ve güvenilir yaklaşım ile sağlıklı çözüm yollarının benimsenmesi, eksik ve hatalı uygulamaların düzeltilerek ihtilafların doğmadan engellenmesi, doğmuş ihtilafların çözümünde ise uzlaşma kültürünün yerleşmesi gayretinde olan bir hukuk bürosudur.

Kişi ve kuruluş ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun müvekkil memnuniyetini üst düzeyde tutacak  istekli ve duyarlı bir hukuk bürosu arayışı içinde iseniz Türkiye’deki en iyi adreslerden birisi PYK Hukuk ve Danışmanlık Bürosudur.

 

YUKARI